Cześć jestem Agata!

Kilka lat temu spędziłam wiosnę w górach. Mieszkałam w schronisku Jagodna i pracowałam przy projekcie Bystra Sowa. Prowadziłam zajęcia z dziećmi wykorzystując metody Outdoor Education.

Obserwowałam wtedy, jak kontakt z naturą wpływa na nie. Jak współpraca i dążenie do jednego celu motywuje ich do działania. Jak poddawanie się refleksji pozwala im zrozumieć to, co doświadczają.

Widziałam, jak wyłaniają się jednostki, tworzące sprawnie działającą grupę. Każde dziecko miało swoje unikatowe cechy, umiejętności i rolę, jaką pełniło. Zauważyłam, jak pojedyncza decyzja może w znaczący sposób wpłynąć na ogół, przybliżając lub oddalając go od celu.

Zdałam sobie sprawę, że każdy z nas tworzy element takiej grupy, niezależnie co robimy i gdzie pracujemy. Mamy potencjał wpływania na zmiany społeczne. Wykorzystując swoje zdolności, doświadczenie, ambicje, pomysłowość potrafimy stać się bardzo cennym elementem zespołu.

A co ze mną?

Pobyt w górach pozwolił również mi docenić charakter pracy zespołowej i zwrócić uwagę na własne cechy i umiejętności.

Wiele rzeczy mnie ciekawi i fascynuje. Od ilustracji i animacji, aż po astronomię i outdoor education. Zawsze jednak uwielbiałam obserwować otaczający świat i czerpać z niego inspirację do tworzenia i opowiadania historii.

Zawodowo zaczęłam rozwijać się podczas studiów. Pierwsze kroki stawiałam we wrocławskiej firmie Limango. Od tego czasu pracuje zdalnie, jako freelancer. Zajmuje się copywritingiem i zarządzaniem treścią. Aktualnie rozwijam swoje umiejętności w kierunkach ilustracji i designu.

Chcesz porozmawiać? A może zaprosić mnie do zespołu?

Napisz!

Czym się zajmuje?

Rs-service

Copywriter

Od 6 lat zajmuję się copywritingiem. Mam duże doświadczenie w tworzeniu artykułów promujących, technicznych treści, wpisów na blogi, opisów produktów i wielu innych. Zajrzyj do portfolio!
Rs-service

Content Manager

Od ponad roku współpracuję przy tworzeniu stron internetowych z wykorzystaniem WordPressa. Zajmuję się tworzeniem podstron i szablonów. Zarządzam gotowymi treściami, jak również odpowiadam za podstawową obróbkę zdjęć i grafik.  
Rs-service

UX Writer

Staram się dbać o to, aby tworzone przeze mnie treści były intuicyjne i przyjazne dla odbiorców, dlatego stale rozwijam się w kierunku UX. Wierzę, że to pozwoli mi na bieżąco obserwować potrzeby użytkowników i lepiej je rozumieć. Tworzę treści na landing page i microcopy.