Cześć!

Nazywam się Agata i jestem freelancerką. Pracuje głównie jako content manager i copywriter, a także rozwijam swoje umiejętności jako ilustratorka.

Copywriting

Od 2012 pracuje jako copywriter. Mam duże doświadczenie w tworzeniu artykułów promujących, technicznych treści, wpisów na blogi, czy opisów produktów. Pisanie jest moją pasją i zawsze jestem otwarta na nowe zlecenia i propozycje.

Content Management

Od 2018 pracuje głównie jako content manager. Pomagam tworzyć nowoczesne i przyjazne dla użytkowników strony internetowe. Jestem odpowiedzialna za zarządzanie treścią, tworzenie podstron i szablonów, a także podstawową obróbkę grafik.

Design & Ilustracja

Obecnie staram się rozwijać w zakresie designu i ilustracji, aby uczynić je integralną częścią moich umiejętności. Stale pracuje nad osobistymi projektami i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Zajrzyj do Portfolio, aby przeczytać więcej o moich projektach.

Jak to się wszystko zaczęło?

Kilka lat temu spędziłam wiosnę w górach. Mieszkałam w schronisku Jagodna i pracowałam przy projekcie Bystra Sowa. Prowadziłam zajęcia z dziećmi wykorzystując metody Outdoor Education. Obserwowałam wtedy, jak kontakt z naturą wpływa na nie. Jak współpraca i dążenie do jednego celu motywuje ich do działania. Jak poddawanie się refleksji pozwala im zrozumieć to, co doświadczają.

Byłam zdumiona

Widziałam, jak wyłaniają się jednostki, tworzące sprawnie działającą grupę. Każde dziecko miało swoje unikatowe cechy, umiejętności i rolę, jaką pełniło. Zauważyłam, jak pojedyncza decyzja może w znaczący sposób wpłynąć na ogół, przybliżając lub oddalając go od celu.

Zdałam sobie sprawę, że każdy z nas tworzy element takiej grupy, niezależnie co robimy i gdzie pracujemy. Mamy potencjał wpływania na zmiany społeczne. Wykorzystując swoje zdolności, doświadczenie, ambicje, pomysłowość potrafimy stać się bardzo cennym elementem zespołu.

Pobyt w górach pozwolił również mi docenić charakter pracy zespołowej i zwrócić uwagę na własne cechy i umiejętności.

Jestem osobą kreatywną, która chce widzieć pracę jako przygodę, aby móc opowiadać historie i tworzyć wyjątkowe doświadczenia. Regularnie pracuję nad własnymi projektami i rozwijam nowe umiejętności. Pracuję jako freelancer, ale jestem otwarta na inne formy współpracy.

Wiem, że pracując razem, możemy osiągnąć znacznie więcej niż samodzielnie.